Köszöntő
Október az Idősek hónapja. Ez alkalomból köszöntöm településünk Szépkorú lakóit Nagynyárád Község Önkormányzata nevében.
60-80 évet megélni, átélni nem kis dolog. Önök, idős emberek, a hosszú élet munkáját, és rengeteg tapasztalatát tudhatják maguk mögött. A legkülönfélébb életutakon, gyönyörű élményeken és keserű tapasztalatokon át, jutottak el idáig.
Bárhogy is történt, annyi bizonyos, hogy csodálatra méltó a kitartásuk, tapasztalatuk pedig társadalmi megbecsülést érdemel.